O nas

Jesteśmy tu po to by się rozwijać.by Ci pomóc.ulepszać świat.służyć radą.zapewniać jakość.

Spółka „ALGA” jest importerem wyrobów z drewna z lasów północnych. W naszym asortymencie znajdą Państwo:
deski tarasowe,
boazerie, podbitki, szalówki, elewacje,
deski podłogowe,
drewno konstrukcyjne,
deski heblowane, a także różnego rodzaju
listewki i
akcesoria.

Importujemy wyroby z modrzewia, świerku, sosny, abachi czy osiki. W celu zwiększenia atrakcyjności naszej oferty wprowadziliśmy do sprzedaży także wyroby z północnego drewna pochodzenia skandynawskiego.

0
+
Zadowolonych klientów
0
lat w branży
0
%
pozytywnych opinii
0
%
sprawdzonego towaru

Dlaczego my?

Będąc bezpośrednim importerem możemy zaoferować najatrakcyjniejsze ceny, przy bardzo wysokiej jakości towaru.

Nasza firma bezustannie się rozwija, dzięki czemu ilość naszych punktów handlowych wciąż rośnie. Naszym celem jest dotarcie do wszystkich miejsc w Polsce w rozsądnej cenie za transport.

Jakość produktów
100%
Szybkość realizacji
99%
Obsługa klienta
98.5%
Konkurencyjność cen
99%
SONY DSC
oleje

Asortyment

Bezustannie staramy się poszerzać swoją ofertę by w pełni usatysfakcjonować naszych klientów, w związku z czym wprowadziliśmy do asortymentu deskę tarasową oraz prestiżowe wykończenie elewacji jakimi są półbal, fasada, diagonal czy romb, a także egzotyczne drewno znajdujące zastosowanie miedzy innymi przy budowie saun.

Drewno z rejonów bardziej wysuniętych na północ, charakteryzuje się jaśniejszym kolorem oraz mniejszą ilością wad, w porównaniu z polskim surowcem. Nie jest tak podatne na działanie światła. Ze względu na mniejsze przyrosty, cechuje się wysoką wytrzymałością i najwyższą, naturalną odpornością na grzyby oraz niesprzyjające warunki atmosferyczne. Dodatkowo drewno to jest łatwiejsze w obróbce. Drewno z północy Rosji bardzo chętnie kupują skandynawscy producenci do dalszej obróbki i dystrybucji tego towaru w Europie.

Oferowany towar posiada certyfikat pochodzenia oraz certyfikat fitosanitarny.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz hurtową, cały czas poszerzając naszą ofertę. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, elastycznie dostosowując ofertę do Państwa potrzeb.


Zespół

Jesteśmy grupą młodych osób, które połączyło wspólne zainteresowanie – świat drewna. Razem, chcemy wnieść do ogrodów i domów naturę oraz piękno.

Szkolimy się i uczymy nieustannie, aby móc pełnić swoją misję w najlepszy możliwy sposób. Wiedza jest nam potrzebna, byś mógł być pewien, że wniesiesz do domu najlepsze możliwe rozwiązania.

grupa-alga

Historia spółki

historia-1
historia-2
historia-4
historia-5